Talk show Libora Boučka dnes v 18h na karlovarském filmovém festivalu odstartovaly! Prvními hosty byly herečky Aňa Geislerová a Jitka Schneiderová, spolu s tanečníkem Yemim A. D. Přijďte IQOS Lounge zítra navštívit i vy, talkshow zde Libor povede každý festivalový večer.

"Na rozhovory se poctivě připravuju. Sbírám informace na internetu, sleduju dění na festivalu…" Přesto Libor Bouček říká, že měl před dnešní talkshow trému. "Pokaždé mám trému, z každé práce. Takže trému jsem měl i dnes. Z osobností, se kterými mluvím, mám spíše respekt. Hodně o tom přemýšlím." Otázky, které svým hostům klade, má dopředu vymyšlené. "Důležité je pročíst si ty rozhovory, které už s nimi někdo udělal. Potom se nebudete hloupě ptát na něco, na co už se ptalo několik lidí před vámi."

Herečka Jitka Schneiderová zavzpomínala, jak na včerejším zahájení festivalu potkala hollywoodského herce Tima Robbinse. "Byla to strašná náhoda, čekala jsem na svého partnera a stála tam jeho přítelkyně. Spontánně jsme se my dvě daly do řeči a najednou přišel on k ní a prohodili jsme pár slov," vyprávěla Jitka v průběhu talkshow.

"Popřála jsem mu hezký čas ve Varech. Říkali mi, že teď mají v plánu cestovat. Projdou si Karlovy Vary a chtějí jít v Praze do divadla. Byli moc příjemní a milí. Poděkovali jsme mu za ten skvělý proslov, který vedl, protože byl velmi silný. Říkala jsem si, že tenhle úžasný moment přece nemůžu zkazit žádostí o fotku," vysvětlovala.

Herečka Aňa Geislerová zase zavzpomínala na svých šestnáct let, kdy byla na festivalu v Karlových Varech poprvé - s filmem Requiem pro panenku. "Pamatuju si svůj naprosto příšernej oblek, co jsem na sobě měla a přišla jsem si naprosto světová. Měla jsem na sobě takové halucinogenní sametové, zelené leginy. Ty fotky kdyby dneska někdo našel, tak celá moje pověst módní ikony padá. Možná bych to chtěla i vidět. Devadesátky jak vyšitý," smála se.

"Vím, že jsme se potom každý rok jezdili a dole na trávníku jsme hrávali kroket, ten jsme si s sebou vozili. Tenkrát byl ještě v provozu bazén a tam byla vyhlášená diskotéka Peklo. Velmi často se končilo tam a do rána se pařilo. Občas se skončilo i v tom bazénu. Tam ostatně končila spousta lidí i věcí. Nemění se to. Pro co si sem člověk jde, tak to dostane," láká návštěvníky festivalu Aňa.