David Gránský dnes v talkshow Libora Boučka promluvil o tom, jak to mají s přítelkyní Nikolou. Proběhne letos svatba? Libor Davida od svatby tak trochu odrazoval. No, přeci jen, oba jsou tak trochu mladí - tedy myslíme tím Libora i Davida!

Davida Gránského letos čeká moderování televizní show Česko Slovensko má talent. Moderátora v IQOS Lounge, Libora Boučka, proto zajímalo, jestli mu tahle pracovní aktivita nenaruší soukromý život. 

"Přijeli jsme s Nikolkou do Varů s hashtagem Burani ve Varech - tak jsme to označili na sociálních sítích -  a ve chvíli, kdy to na nás lidé tady na kolonádě skutečně začali pokřikovat, to se mnou lehce pohnulo," vyprávěl David, jak se jeho život virtuální začíná promítat do toho reálného.

"Tím pádem mám s sebou jen tepláky, šortky a papuče, takže jsem si šel rychle půjčit nějaký smoking a kalhoty. Rozhodně chci jít do kina!"

Na přetřes přišla také Davidova dlouholetá známost, půvabná optička Nikola. Kdy se rozhoupe a požádá ji o ruku?

"Teď tady zrovna sedí, to nemůžeme takhle hned řešit," bránil se David.

"Já už jsem byl v šestadvaceti rozvedený," kontroval okamžitě Libor.

"Ty blázne, jak dlouho jsi byl ženatý?"

"Tři měsíce," přiznal Bouček a sám se své mladické nerozvážnosti zasmál. 

Davida se také zeptal, čemu by se v životě chtěl věnovat na sto procent - obzvlášť ve chvíli, kdy je před ním tak velká nabídka, jako moderování talentové soutěže.

"Vlastně pořád nevím, co chci v životě dělat pořádně. Jestli budu pořád jen někde přicmrndávat… zatím chci dět tohle všechno a to mě hrozně baví – trošku hraju, trošku zpívám, občas si zadabuju… Na moderování mě baví ten prostor pro improvizaci. V herectví i zpěvu to máš jasně dané. U moderování nikdy nevíš, jak se to vyvine. To nevíme ani dneska," pouzkazoval na dnešní talkshow, která byla vlivem upovídaných hostů skutečně spontánní a veselá.