Už v pátek se červený koberec před hotelem Thermal v Karlových Varech znovu zaplní gentlemany v oblecích a dámami ve velké večerní. Pojďte si s námi připomenout modely, které během loňského zahájení filmového festivalu nenechaly nikoho chladným!

Hlavní hvězdou loňského filmového festivalu byla herecká legenda Uma Thurman. Ta fanoušky trochu zklamala utrápeným výrazem - zřejmě se na ní podepsaly aktuální problémy v soukromí. Na červeném koberci jen letmo zamávala a rozdala pár křečovitých úsměvů. Co se týká výběru šatů a účesu, tam ale prokázala letité zkušenosti z Hollywoodu. V bílých šatech s vyčesanými blond vlasy připomínala antickou bohyni, neměla daleko do Heleny Trojské!

Kdo ale na červeném koberci jednoznačně zářil, to byla topmodelka Daniela Peštová, kterou doprovázel partner Palo Habera. Daniela vsadila na luxusní značku Valentino - jemně vzorované a lehce transparentní šaty s cudným límečkem odhalovaly všechno to, co se na elegantní dámu v té nejvyšší společnosti sluší a patří! Daniela byla ozdobou červeného koberce.

Kdo ten večer šlápl vedle, byla charismatická herečka Jitka Čvančarová, pro kterou připravila róbu návrhářka Natali Ruden. Přešlapem proti dobrému vkusu byl nepřiměřeně velký výstřih a dobrou službu herečce neprokázal ani materiál šatů. Na tento Jitky model budeme všichni ještě dlouho vzpomínat!

Ozdobou loňských Karlových Varů byla topmodelka Karolina Kurková, která se na festivalu zdržela hned několik dní a vynášela jeden působivý model za druhým. Jako blondýnka zvolila na zahajovací večer rudou toaletu od britské návrhářky Vivienne Westwood, kterou doplnila náhrdelníkem od šperkařské legendy Tiffany. Ačkoli by se mohlo zdát, že na rudém koberci v rudé róbě splývala, její široký veselý úsměv zářil na míle daleko.

Bonbonkem na samý závěr večera byla modelka Andrea Verešová, která sice přišla později, jak už je jejím zvykem, nikdo ji ale nepřehlédnul! Smaragdové šaty s provokativním rozparkem si sama navrhla a všem vyrazila dech důmyslně všitými kalhotkami stejné barvy. I když byl tedy rozparek víc než nebezpečný, Andrea svoji pověst dámy opět uchránila a k žádné nehodě tak nedošlo.

Už teď jsme napnutí, v jakých róbách dámy na červeném koberci zazáří letos! My tam nebudeme chybět.