Sáhněte po modelech protkaných barevnou nití. Něžné obrázky váš outfit hezky zjemní. Nosí se všude a na všem!

Pusťte do svého šatníku svěží závan léta! Proměňte se v moderní vílu a vyzkoušejte trochu jiný styl, než na jaký jste zvyklá. Aktuálním módní trendem, který se vrací na výsluní, jsou barevné motivy a květinové vzory.

Kytičky opravdu frčí na všem – romanticky vypadají na topech, košilích, halenkách, nebo jednodílných plavkách. Květy jsou také trendy na obuvi a kabelkách a motivy přírody hezky vyniknou i na spodním prádle. Nejste-li příliš romantická duše, ale výšivky vám padly do oka, pořiďte si třeba džínovou bundičku se zvířecími motivy nebo s nášivkami s čísly a písmeny.

Šaty Zara, 2490 Kč

Pestrobarevné rostliny zdobí aktuální kolekce všech značek a je jen na vás, jaký kousek s motivem růže, lilie nebo jinými květy si zamilujete. Tento módní vzor bude ladit nejlépe v kombinaci s černou, modrou, béžovou nebo červenou. Tak směle do toho!

Plavky Topshop, cena 1100 Kč

Oblékněte se do modelu posetém drobnějšími kvítky nebo velkými květy. Připravili jsme pro vás malou květinovou inspiraci, takže hezky vybírejte a věřte, že v rozpálených ulicích, u vody nebo v soukromí budete opravdu vidět!