Vydejte se do Divadla Na zábradlí na současnou maďarskou hru zasazenou do prostředí nemocnice. Tato metafora o životě, smrti a morálce dnešní společnosti vás jistě zaujme.

Příběh muže, který má identifikovat svoji údajně zesnulou matku, se mění v dobrodružnou cestu nemocnicí plnou nástrah a zamítavých reakcí. Naše každodenní zkušenost se zdravotnickým systémem se prolíná s kafkovským světem plným zákazů a pseudopravidel, v němž se hodnota člověka rovná nule. Hranice mezi realitou a groteskou se stírá, stejně jako mezi skutečností a metaforou, tragédií a fraškou. Vtipný a zároveň obnažující pohled do chodu nemocnice, ve kterém je vše mírně vychýlené, nepřátelské, až likvidační vůči člověku.

Hrají: Petr Čtvrtníček, Jakub Žáček, Leoš Noha, Stanislav Majer, Jiří Vyorálek, Natália Drabiščáková, Petr Jeništa, Honza Hájek, Ladislav Hampl, Ivan Lupták, Jiří Ornest, Anežka Kubátová, Miloslav König, Dita Kaplanová

O co hrajeme?

Tři z vás získají dvě vstupenky na představení, které se hraje v pondělí 9. listopadu 2015. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami

Máme pro vás lístky na divadelní představení Anamnéza

Soutěžit můžete od 14. 10. do 28. 10. 2015. Výherci: Venuše B., Praha; Šárka B., Praha; Andrea K., Praha

Soutěž byla ukončena.