Vyhrajte luxusní kazetu arganové péče kosmetiky Sportique. Lidé, kteří používají přírodní kosmetiku, aby se vyhnuli škodlivému působení chemických látek, arganový olej dobře znají. To proto, že s ním vymění několik přípravků za jeden přírodní produkt. Jako jeden z mála olejů je aplikovatelný na pokožku obličeje, protože není komedogenní – neucpává póry.

Multifunkční argán regeneruje, hydratuje, vyživuje a zvláčňuje. Je vhodný i pro pokožku namáhanou, stárnoucí či jakkoli přecitlivělou. Prokazatelně funguje i na strie, poškozené nehty, pomáhá při popraskání či podráždění kůže. Také se skvěle hodí k ošetření všech druhů vlasů. Potlačuje lámavost, navrací vlasům lesk a vitalitu, usnadňuje jejich úpravu. Používá se i jako noční krém, balzám na rty či nehtová lůžka. Využijete jej proti projevům akné, ucpaných pórů, vrásek, i k hojení ranek.

Tekuté zlato – tak bývá nazýván vzácný rostlinný olej z plodů argánie, která roste pouze v omezené oblasti afrických polopouští. Je považován za jeden z nejcennějších a nejdražších olejů a zpracovává se pouze ručně - tradičními postupy. Tento berberský poklad je posledním zázrakem přírodní kosmetiky. Proč? Protože je klíčem k pokožce, která se účinně brání stárnutí. Protože má prokazatelný vliv na širokou škálu kožních neduhů od akné až po vrásky a skvělé vlastnosti prokazuje i v péči o vlasy.

Dotek přírody, který kůži dávají výrobky Sportique, je efektivní, nenásilný a šetrný - stejně jako životní styl, který firma vyznává. Při vývoji svých receptur spojuje cenné zkušenosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy. Arganový olej i arganové máslo od Sportique jsou nejčistší formou Argania Spinosa Kernel Oil. Jak máslo tak olej se dostávají hluboko do pokožky, snad jen máslo se o něco rychleji vstřebává. Olej se zase dobře aplikuje do vlasů, takže většinou spíš záleží, k čemu, jak a kdy chcete arganové produkty využít. Arganový olej má velmi jemnou konzistenci a zároveň neucpává póry tak jako většina olejů - to z něj činí ideálního pomocníka při pěstění pleti. Používat arganové máslo si pak nezadá ani s tím neluxusnějším kosmetickým šlechtěním: je to opravdový požitek.

Vůně oleje a másla se lehce liší – zatímco máslo má opravdu lehkou, jemně chladivou vůni, olej pak trošku přírodní oříškovou, ale opět velmi nepatrnou (Sportique používá čistou „pure" formu 100% arganového oleje). Jakoby z ní sálala energie subtropického pásu. Nespornou výhodou, a také jedním ze základů ohromné popularity čistého arganového másla i oleje je, že se dokonale hodí pro velmi citlivou pokožku. Máslo i olej jsou totiž bohaté na tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny A, E, F. Tato unikátní kombinace také chrání kůži před nepříznivými vlivy životního prostředí a omezuje degradaci buněk působením volných radikálů a UV záření.

Co na vás čeká v luxusní dárkové kazetě?
Ve stylové dárkové kazetě najdete dva opravdové skvosty vyrobené z pravého marockého zlata. Dopřejete své pokožce přirozené a šetrné ochrany stoprocentně přírodního čistého arganového másla, krabičku toho nejčistšího doteku přírody, jehož pozitivní účinky na celou řadu kožních neduhů jsou dlouhodobě vědecky prokazovány. Arganové máslo se výtečně hodí k ošetření všech druhů vlasů a potlačuje jejich lámavost, navrací jim lesk a vitalitu a celkově usnadňuje jejich úpravu.
V dárkové kazetě získáte také lahvičku čistého arganového oleje, který dokonale doplní svého bratříčka. Arganový olej je tak výživný a bohatý, že jej stačí nanášet velmi malé množství, určitě tedy oceníte ekonomickou lahvičku s kolečkem, které vám umožní hygienicky nanášet na potřebná místa a zároveň zbytečně neplýtvat.
Více o produktech Sportique najdete zde.

O co hrajeme?

Tři z vás získají arganovou sadu. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. 

Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.