Jarní sezona 2016 přináší oživení v podobě svůdných barev, které zvýrazní oči jemnými pastelovými tóny. Zvláštní efekt očím dodají vícerozměrné matné, třpytivé a metalické finiše umožňující odraz světla. Jarní trendy líčení nabádají ženy k vrstvení a kombinování barev a barevných efektů.

Paletky očních stínů nabízejí odstíny tyrkysově modré barvy, fialkové odstíny a jemné béžové tóny. „Tyto barvy, pokud jsou správně aplikované, umí rozjasnit a oživit celkový vzhled obličeje. Při aplikaci očních stínů by měla být výrazná barva aplikovaná pouze na pohyblivé víčko. Tuto barvu je možné kombinovat se světlejším odstínem, který oku propůjčí jas a světlo, nebo naopak s jedním tmavším tónem, který vytvoří kontrast. I letošní jarní sezona bude nakloněna tmavým očním linkám," vysvětluje školitelka značky Artistry Zuzana Gavendová.

Jaro 2016 v líčení dává důraz na celkový dojem a vyváženost. Pokud žena zvolí nápadné líčení očí, měla by u rtů zvolnit a vybrat neutrální barvy, nebo použít pouze lesk. Vizážisté mysleli i na ty ženy, které spíš než na výrazné líčení sází na přirozený vzhled očí. „In bude i jemné, velmi nenápadné líčení očí v barvách jemné béžové a světle růžové, které pouze lehce zvýrazní a oživí oční víčka, toto líčení by mělo působit téměř neviditelně. Ženy, které vsadí na jemnost v líčení očí, mohou naopak volit výraznější barvu rtěnky. Pro jarní sezónu jsou vybrané rtěnky v odstínech korálově růžové, malinové a fialové. Tyto tóny rty osvěží, dodají jim objem a celkově je zvýrazní," dodává školitelka Artistry.

O co hrajeme?

Získat můžete paletku očních stínů v hodnotě 1 460 Kč. 

Sada ARTISTRY SIGNATURE COLOR ™ Palety očních stínů a pouzdra obsahuje:

  • Vybranou paletu se čtyřmi barevnými variantami
  • Aplikátor
  • Elegantní ARTISTRY SIGNATURE COLOR Pouzdro

Paleta očních stínů umožní vytvářet nekonečné množství stylů líčení očí díky vícerozměrným efektům: od přirozeného denního líčení až po elegantní, sofistikovaný vzhled. Barva zůstane po celý den dokonalá díky složení, které dlouho vydrží.
Pouzdro je elegantním doplňkem. Sofistikovaný design s černou na spodní části a navrchu se zlatavým nádechem je ozdobený stylovým emblémem značky Artistry ve tvaru písmene „A". Je v něm zabudované zrcátko.
V prodeji je pět palet, každá obsahuje čtyři odstíny očních stínů (pro rozjasnění, konturování, zvýraznění a vystínování)

Plumberry – bledý, zářivě růžovo-perlový (třpytivý) odstín k rozjasnění; fialový prach (třpytivý) ke konturování; měděně-fialový (metalický) odstín ke zvýraznění; bohatý, tmavě švestkový (matný) odstín k vystínování.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete na www.amway.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde

Vyhrajte paletu očních stínů Artistry

Soutěžit můžete od 21. 4. do 4. 5. 2016. Výherci: Hana P., Praha

Soutěž byla ukončena.