Milka se rozhodla zjistit, jak jsou na tom lidé v České republice s ochotou dělit se s ostatními. V rámci projektu Poslední kousek mohou Češi nechat poslat poslední kousek čokolády tomu, kdo pro ně opravdu hodně znamená. Poslední kostička je totiž tou nejcennější z celé tabulky!

Z aktuálního průzkumu vyplývá, že Češi se s ostatními dělí velmi rádi. Více než 60 % z nich v průzkumu uvedlo, že se s lidmi v jejich okolí dokážou podělit o všechno. Opravdu umíme být tak štědří? Naši ochotu právě zkouší Jiří Gruntorád, ambasador projektu Poslední kousek. Běží 700 km přes celou republiku a vyzývá všechny, aby mu na jeho náročné cestě pomohli a společně tak dokázali, že výsledky průzkumu opravdu platí. Více informací o projektu najdete na www.poslednikousek.cz.

Zapojte se do soutěže o balíček speciální čokolády Milka. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí! Čtyři z vás tak mohou získat čokoládu  Milka z edice Poslední kousek. 

Soutěž: S kým se o svůj poslední kousek čokolády rozdělíš ty?

Soutěžit můžete v termínu od 24. 5. do 7. 6. 2015. Výherci: Martina M., Liberec Milena B., Ratíškovice Iveta K., Žlutava Lucie N., Praha

Soutěž byla ukončena.