Inebrya je špičková značka vlasové kosmetiky, která je vyráběná zvláště pro profesionální kadeřníky. 

Vlasová kosmetika Inebrya nabízí svým zákazníkům v podobě hairstylistů a návštěvníkům salonů několik speciálních produktových řad, které jsou určené pro různé typy vlasů a jejich individuální potřeby.

Vyzkoušet tak můžete napříč pestrobarevnou škálou produktů například prvotřídní bezoplachové péče, šampony, kondicionéry, masky, oleje na vlasy anebo oblíbené stylingové přípravky, které vám usnadní úpravu všech typů vlasů a účesů a udrží je perfektně zafixované a upravené po celý den.

Kromě výjimečných pečujících řad vyvinula Inebrya exkluzivní novou technologii ve způsobu barvení. Barvy Inebrya jsou bez amoniaku a na jejich aktivaci je potřeba oproti běžným barvám pouze 10% oxidant. Inebrya barvy mají jednoduše výjimečné technologické složení, které zaručí překrásnou barvu a zároveň dodávají vlasům péči a nepoškozují je.
Jinými slovy, výrobky Inebrya jsou profesionální, univerzálně fungující a moderní.

Profesionální vlasová kosmetika Inebrya představuje restrukturační řadu s keratinem Ice Cream - Keratin, jenž je ideální pro vlasy chemicky narovnané, krepaté a často podléhající chemickým úpravám.

Restructuring Shampoo With Keratin 300ml - poskytuje efektivní čisticí účinek, obnovuje vlasovou strukturu, hloubkově hydratuje a vyživuje.

Keratin One Multi-Action 200ml - jedinečný přípravek pro dokonalé vlasy (15 činností v 1).

Keratin Texturizer 150ml - dodává pružnost vlasové struktuře a posiluje ji pro lepší definici pramenů.

SOUTĚŽ:
Vyhrajte dva sety profesionální vlasové kosmetiky Inebrya. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Nápovědu najdete na www.inebrya.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.