Nová luxusní parfémová voda určená pro ženy s vystihujícím názvem Artistry Flora Chic je inspirována legendárními zahradami Bagatelle v Paříži, které jsou neodmyslitelně spojeny s vůní růží.

Základ vůně Flora Chic vychází z jemných tónů francouzské růže Clementine, bulharské růže a keře Ylang Ylang, které doplňuje jemný nádech citrusového aroma. Flora Chic byla vyvinuta pro značku ARTISTRY™ ve spolupráci s prestižní společností Givaudan, která je v této oblasti celosvětovou špičkou. Vůně Flora Chic je charakteristická svou plností, která předčí klasické toaletní vody. K její výrobě jsou použity kvalitní ingredience, jejichž poměr tvoří tón podtrhující přirozenou ženskost.

Artistry Flora Chic je vůně elegantní a nápaditá nejen svým aroma, ale i obalem, ve kterém je na trh uváděna. Vůně je ukryta ve flakónku v tónu jemné růžové barvy, jež zdobí zlatý uzávěr s elegantní hedvábnou stužkou.

Co můžete očekávat od ARTISTRY FLORA CHIC?

Prestižní dokonalost
ARTISTRY FLORA CHIC™ se vyznačuje pečlivě vyváženou květinovou kombinací vůní, kterou s veškerou péčí posuzovali, kultivovali a dovedli k dokonalosti mistrovští parfuméři.

Trvalé okouzlení
Vůni ARTISTRY FLORA CHIC™ je Eau de Parfum, což znamená, že vůně a kouzlo, které ji doprovází, vydrží déle než u obvyklých vůní typu Eau de Toilette.

Originalitu
Vůni ARTISTRY FLORA CHIC pro značku ARTISTRY™ vyvinula exkluzivně prestižní parfumerie Givaudan, která má s výrobou světově nejoblíbenějších vůní více než 250leté zkušenosti.

Nadčasovost a luxus
Vůně ARTISTRY™ FLORA CHIC se prodává v nadčasovém, ručně zhotoveném flakonu z elegantního růžového skla s opulentním zlatavým uzávěrem se stuhou ze surového hedvábí. Celý parfém je ztělesněním prestiže, luxusu a ženskosti v nejjemnějším vonném pojetí.

Flora Chic - soutěž

O co hrajeme?

Jeden z vás získá luxusní parfémovou vodu ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum v hodnotě 1975 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete na stránkách www.amway.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.

Vyhrajte parfém ARTISTRY FLORA CHIC

Soutěžit můžete od 21. 11. do 4. 12. 2016. Josef T., Hřiměždice

Soutěž byla ukončena.