„..Solido nahrává, ale Skip se dostal k míči, běží na branku, výkop a GÓÓÓÓL!…" Amadeo už od malička trénuje se svými kamarády fotbal. Myslíte, že běhá po trávníku? Omyl! Jeho spoluhráči jsou sedm palců veliké figurky a hřištěm fotbalový stůl. Mimo to pracuje v malém baru v zapadlé vesničce a je zamilovaný do Laury, své nejlepší kamarádky. Je však natolik stydlivý, že se jí bojí otevřít své srdce.

Jak čas plyne, vyroste z něj nejtalentovanější hráč ve stolním fotbálku všech dob. Jednoho dne se ale stane něco, co navždy změní jeho dosud poklidný život. Do vesnice se vrátí Ace, nejlepší světový fotbalista, a chce odvetu za jedinou porážku, kterou kdy utrpěl. Bez varování nechá zničit fotbalový stůl, zdemolovat bar a chystá se srovnat vesnici se zemí. Amadeo se zlomenou duší nad ruinami uroní slzu, která přivede k životu figurky z jeho milovaného fotbálkového stolu a tím odstartuje neobyčejné dobrodružství.

Už v květnu přichází do kin velmi originální animovaný snímek pro celou rodinu. Není to jen film o stolním fotbale; není to ani film o skutečném fotbale. Je to především příběh o lásce, přátelství a překonávání problémů v životě. Můžete se těšit na vtípky, narážky a hlášku za hláškou geniálně zpracovaných cínových postaviček a naprosto famózní animaci od oscarových tvůrců.

Těšte se na 2D i 3D projekci!

V neděli 17. 5. v rámci dětských nedělí v CineStarech proběhne předpremiéra snímku a 21. 5. pak ve všech multiplexech premiéra jak ve 2D tak i 3D.
Více informací najdete ZDE.

SOUTĚŽ

Zkuste štěstí a pošlete nám odpověď na soutěžní otázku níže. Ve hře je 10 DVD Heidi Klum: Svět modelingu. A to už stojí za to!

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.intersonic.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěžte s novým animákem Hurá na fotbal!

Soutěžit můžete od 11. do 31. 5. 2015 Výherci: Tereza B., Brandýs nad Labem Tadeáš F., Praha Pavel E., Velké Hamry Milan Š., Praha Pavel V., Krušovice Lucie N., Praha Jan M., Ostrava Petra S., Praha Alexandra M., Praha Miroslava Š., Liberec

Soutěž byla ukončena.