Rádi byste si s partnerem pořídili nové vybavení domácnosti či zrekonstruovali bydlení, ale realizace je pro vás finančně náročná? Proměňte své plány ve skutečnost díky Partnerské půjčce, se kterou dosáhnete na výhodnější úvěrové podmínky a vyšší půjčenou částku.

Pořídit si nové elektrospotřebiče do kuchyně či obnovit nábytek domácnosti je snem mnoha žen. Takové plány mají ale často jeden velký háček. Mnoho lidí si totiž v dnešní době své sny z našetřených peněz nemůže splnit. Jak tedy řešit situaci, kdy nám na vysněné a mnohdy i neodkladné investice nestačí běžné úspory?

Jako ideální řešení se nabízí Partnerská půjčka od společnosti Cofidis, poskytovatele transparentních úvěrů. Tato novinka, primárně určená pro manžele a partnery žijící ve společné domácnosti, umožňuje splnit si společné plány za výhodnějších podmínek, než pokud by si žadatel vzal půjčku sám. Partnerská půjčka totiž nabízí možnost půjčit si vyšší částku, než je tomu u klasického spotřebitelského úvěru u stejné společnosti, ale především lze též díky ní dosáhnout na nižší úrok, a to v průměru o 31,8 %.

Půjčku nejen na nové vybavení domácnosti, rekonstrukci či nové auto si můžete sjednat přes přehledné internetové stránky www.cofidis.cz nebo přes telefonní linku 800 700 810, kde vám budou k dispozici vyškolení telefonní operátoři.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte hi-fi věž v hodnotě 2000 Kč!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu a další užitečné informace o Partnerské půjčce najdete zde.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.