Natočit video například na mobilní telefon, nahrát ho na síť a sdílet. Takto nějak vypadá ve zkratce koníček, který se pro ty nejúspěšnější stal i opravdovým zaměstnáním. Možnost zařadit se mezi absolutní špičku nabízí dosud neobjeveným talentům nová soutěž o nejlepšího youtubera v České republice. Vítěz si splní sladký sen plný čokolády a dostane možnost nahrát vlastní video se svou oblíbenou celebritou a kontrakt v hodnotě 100 tisíc korun!

Už nyní předčil zájem soutěžících všechna očekávání a po pár odvysílaných dílech atakuje počet potenciálních šéfíků tisícovku. Být úspěšným youtuberem je zkrátka snem nejednoho puberťáka.

Hledá se talent českého YouTube

Šéfíka internetu vysílá v rámci pořadu Aliho parťáci každou sobotu od 17:20 Prima COOL. V průběhu každého dílu vybírá ta nejlepší videa porota složená z herce a režiséra Ondřeje Sokola, moderátora pořadu Aliho a online superstar, youtubera Fattyho Pillowa.

Víte, že na českém youtube se dá trhnout i světový rekord?
Fatty začátkem března dokonce překonal český rekord, když jeho vysílání simultánně sledovalo přes 21 000 diváků. Mladý rodák z Třebíče se tímto číslem zapsal mezi 10 nejsledovanějších osobností v průběhu celého dne v celosvětovém měřítku a potvrdil, že české publikum patří, co do přijetí nových médií a sledování zábavy na internetu, k nejpokrokovějším na světě.

Jak to funguje?
Svá videa můžete již nyní posílat přes formulář na webových stránkách www.sefikinternetu.cz, kde také najdete inspiraci od ostatních soutěžících. Vítěz může být jen jeden. Talentovaný youtuber by měl dokázat, že má v sobě dostatek jemnosti a citu na to, aby natočil takové video, které zaujme nejen odbornou porotu ale také širokou veřejnost.

Osmička těch nejlepších bude ve velkém finále plnit obtížné úkoly a absolvuje řadu zajímavých disciplín. Vítěz získá akční kameru GoPro Hero 4 a velký koš plný čokolády Milka. Dále bude mít možnost natočit vlastní video s Ondrou Sokolem, vystoupit na festivalu In-Joy a obdrží kontrakt se společností The Hive, která youtubery a další tvůrce online obsahu v Česku a na Slovensku zastupuje. 

O co hrajeme?

Pět z vás získá balíček čokolády Milka. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete zde

Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde