Alessandra Torre netoužila být odjakživa spisovatelkou. Přesto v uplynulých třech letech vydala již dvanáct knih a pravidelně zaujímá přední místa v žebříčcích prodejnosti. Erotický thriller Černé lži je právě jedním z těchto bestsellerů, který se umístil i na žebříčku The New York Times. Pokud si myslíte, že tento příběh znáte, pak se velice mýlíte.

Černé lži navazují na tradici Padesáti odstínů šedi a série Crossfire, které české čtenářky přijaly s nadšením. Torre však ve své knize posouvá hranice ještě o trochu dál. Příběh Layany a Branta se odehrává ve světě úlisných intrik, děsivých tajemství a spletitého klamu. Oba hrdinové se musejí postavit démonům minulosti temnějším než noc a zároveň při prodírání bahnem lží neztratit jeden druhého ani sebe sama. Černé lži jsou samostatným románem, žádnou donekonečna se táhnoucí sérií, na jejíž rozuzlení by čtenářky musely roky čekat.

Alessandra Torre v duchu E. L. Jamesové probořila společenská tabu a začala otevřeně mluvit o sexu. Kvůli tomu se také mnohdy střetává s cenzory na Amazonu, kteří platformu KDP skenují a filtrují z ní pornografii. Torre je tudíž mnohdy nucená vyměňovat obálky svých knih, případně trochu krotit erotickou explicitnost, jíž její texty jen hýří. Torre také v zájmu legitimizace erotického subžánru jako hodnotné literatury provedla průzkum mezi svými čtenářkami, aby zjistila, do jaké míry jim její knihy mění život. Dostala 803 odpovědí, z nichž 85 % uvedlo, že některé ze scénářů jejích knih uvedlo doma v praxi, a 90 % je nyní otevřenější vůči svým partnerům ohledně sexu.

Anotace:
Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?

O co hrajeme?

Pět z vás získá knihu Černé lži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete na www.mysterypress.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde