Cítit svěže se můžete díky správné intimní hygieně i v kritických situacích. Správná hygiena intimních partií spolu s používáním přípravků ProIntim mycí gel a ProIntim krém pro intimní partie napomáhají ke zvýšení odolnosti intimních partií proti zánětům a kvasinkovým infekcím a obnovují přirozenou pH rovnováhu.

Oba produkty obsahují klinicky testovanou a speciálně vyvinutou látku BioEcolii®, která nejenže vhodně hydratuje intimní partie, zvláčňuje a zanechává sametově jemnou pokožku, ale jako pre-biotikum zároveň napomáhá obnově přirozené mikroflóry kůže nejen v intimních partiích. Napomáhá omezovat nežádoucí mikroby a odstraňuje nepříjemné pocity, ale i pachy při každodenních aktivitách, sportu a při pocení.

ProIntim mycí gel

Představuje jemný a pečující pěnivý gel pro mytí intimních partií s příjemnou svěží a dermálně šetrnou vůní. Obsahuje účinnou látku BioEcolii®, která napomáhá udržení vaginální mikroflóry a optimálního pH intimních partií. Spolu s ostatními složkami zajišťuje antimikrobiální účinek. Nezpůsobuje následné podráždění a omezuje svědění, podporuje také prevenci recidiv zánětů a kvasinkových infekcí v intimních partiích. Přípravek je vhodný nejen jako prevence gynekologických problémů, ale také při delších cestách mimo domov, v tělocvičnách, bazénech, soláriích nebo během menstruace.
Velikost: 200 ml
Cena: 149 Kč

ProIntim krém pro intimní partie

Jedná se o krém určený jak pro muže, tak pro ženy pro regenerační péči a zklidnění pokožky nejen intimních partií. Obsahuje BioEcolii®, která napomáhá udržení přirozené mikroflóry a zklidnění pokožky po podráždění, mimo to i kyselinu mléčnou a rychle se vstřebávající oleje, například makadamský olej, a jemnou šetrnou vůni. Všechny složky dohromady zajišťují antimikrobiální účinek. Účinné látky napomáhají ke zvýšení odolnosti pokožky intimních partií. Přípravek je vhodný k použití po holení, depilaci, koupání, při pocení nebo při jiném podráždění.
Velikost: 50 ml
Cena: 139 Kč

O co hrajeme?

Pět z vás získá balíček dámské intimní hygieny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. 

Tato soutěž se řídí všeobecnými marktingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.