Vyhrajte unikátní knihu a poznejte rozdíly mezi filmem a realitou. Film s druhou částí kriminálního thrilleru Gangster Ka: Afričan, v hlavní roli s Hynkem Čermákem běží nyní v českých kinech. Thriller vidělo v kinech za první víkend přes 39.000 diváků. Ocitnul se tak na první pozici TOP 20 nejnavštěvovanějších filmů dle Unie filmových distributorů. Film oficiálně vstoupil do kin ve čtvrtek 26.11.

„Být první je velký úspěch a dokazuje, že české filmy mají stále svoje diváky. Výsledek prvního víkendu Gangster Ka: Afričan je navíc lepší než u filmu Gangster Ka, který má nyní  téměř na 150 000 diváků.  Domnívám se, že je to způsobené větší aktuálností samotné kauzy a také tím, že filmy mohou existovat samostatně. Nikde není psáno, že kdo chce vidět Afričana, musí povinně předtím jít na Gangstera Ka", řekl producent filmu Adam Dvořák

Zdroj: Youtube

GANGSTER KA: Afričan je volným pokračováním zločineckého tažení Radima Kraviece alias Káčka.

Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku ČEPRO se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat.
Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu…

Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit?

http://www.gangsterka.com/
kmenta.cz
Soutěžit můžete ZDE