Halloween je u nás stále populárnější. Každoročně jsou s ním spojeny bláznivé i děsivé kostýmy, dýně či černá a oranžová barva. Oranžová je i barvou oblíbené značky limonád FANTA, která si pro vás letos připravila zábavou a fantastickými hosty napěchovanou halloweenskou párty!

Už vás omrzely každoroční dýňové dekorace a stále se opakující kostýmy? Chcete zažít Halloween jinak? Přijďte v pátek 30. října od 15.00 do Velkého sálu Lucerny v Praze a oslavte s Fantou FANTAstický Halloween.

Na akci FANTAstický Halloween zažijete pořádnou dávku zábavy. Poslechnete si super koncerty hudebních interpretů a skupin, jako jsou Johny Machette, Voxel, Pavel Callta či ATMO music. Budete mít jedinečnou příležitost naživo vidět cool české a slovenské youtubery – Gogomantv, Shopaholic Nicol, Gabrielle Hecl a Jmenuji se Martin, kteří vás zasvětí do světa youtube a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navíc pro ty z vás, kteří přijdete v halloweenském kostýmu, je připraveno speciální překvapení.

Vstupenky na FANTAstický Halloween lze koupit pouze v předprodeji na www.smsticket.cz nebo na www.ticketportal.cz. Nenechte tuhle akci jen tak vyšumět!

Více informací o akci FANTAstický Halloween najdete na facebookových stránkách.

Určitě vám přijde vhod sladké osvěžení. Pět z vás má nyní šanci získat balík limonád Fanta - 24 ks 0,5l PET lahví Fanta pomeranč! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. 

Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami